A095974

Cel łuczniczy 3D Beier Rogacz pasący się

Producent: Beier
Stan produktu: Nowy produkt

2 565,00 zł

cena produktu z VAT
Czas dostawy: 1-10 dni roboczych
Dodaj do listy życzeń
Opis produktu

Cel łuczniczy "Rogacz pasący się" (Roebuck Browsing)to wysokiej jakości, realistyczna figura wyprodukowana przez renomowaną niemiecką firmę Beier. Cel jest ceniony za dużą dbałość o detale i anatomicznie poprawną, naturalną pozę pasącego się rogacza. Jest to klasyczny i popularny cel na europejskich torach 3D.


Sarna (Rogacz) to jeden z najbardziej klasycznych i podstawowych celów na europejskich torach 3D, odwzorowujący pospolitego ssaka z rodziny jeleniowatych.


Cel został wykonany z pianki premium firmy Beier. Jest to materiał najwyższej jakości, który gwarantuje wyjątkową wytrzymałość. Pianka jest bardzo trwała i odporna na zużycie. Otwory po strzałach zamykają się bardzo szybko i są ledwo widoczne, co radykalnie wydłuża żywotność celu. Specjalna formuła pianki sprawia, że strzały wyciąga się bez nadmiernego wysiłku. Pianka jest materiałem niezwykle lekkim, co ułatwia transport i ustawianie celu na torze łuczniczym.

Cechy produktu:

Realistyczny wygląd rogacza w naturalnej pozie.

Wykonany z wysokiej jakości pianki premium firmy Beier.

Pianka posiada właściwości samozasklepiające.

Bardzo łatwe wyciąganie strzałz celu.


Specyfikacja techniczna:

Typ: Cel łuczniczy 3D

Marka: Beier

Model: Rogacz pasący się (Roebuck Browsing)

Grupa IFAA: 3

Wymiary (Dł. x Gł. x Wys.): 103 x 18 x 67 cm

Materiał: Pianka Beier

Kraj produkcji: Niemcy

Opinie
Napisz opinię