Podstawka Zniper RFD

Producent: Zniper
Stan produktu: Nowy produkt

329,00 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni : 329,00 zł
cena produktu z VAT
Czas dostawy: 1-10 dni roboczych
Dodaj do listy życzeń
Opis produktu

Zniper RFD to innowacyjna magnetyczna podstawka pod strzałę, specjalnie zaprojektowana z myślą o łucznikach barebow oraz technice string walking. Dzięki mechanizmowi wykorzystującemu silne magnesy, Zniper RFD eliminuje problem odbicia strzały od ramienia podstawki, poprawiając precyzję i redukując zużycie sprzętu.

Dzięki magnesom, ramię Zniper RFD błyskawicznie opada tuż po oddaniu strzału, co pozwala na swobodny lot strzały bez dodatkowego oporu. System ten minimalizuje zmienność w ułożeniu strzał w locie i poprawia ich grupowanie, szczególnie przy strzelaniu field lub 3D na nieznane odległości.

Zniper Rest RFD to niezastąpiona podstawka dla ambitnych łuczników barebow, zarówno na poziomie rekreacyjnym, jak i sportowym. Dzięki swojej precyzji, trwałości i innowacyjnym funkcjom, pozwala osiągać lepsze wyniki i eliminuje niedogodności związane z podbijaniem strzał.

Cechy produktu:

Innowacyjny mechanizm: Magnetyczny system aktywnego opadania ramienia podstawki po maksymalnie 3 cm przyspieszenia strzały.

Precyzyjna regulacja: Możliwość dokładnego ustawienia napięcia niezbędnego do aktywacji podstawki.

Wytrzymała konstrukcja: Korpus z anodowanego aluminium w kolorze czarnym lub tytanowym frezowany i obrabiany w technice CNC.

Wszechstronność: Dostarczana z ramieniem do cieńszych strzał typu field oraz grubszym do strzał typu indoor.

Minimalizacja błędów: Brak podbicia strzały przez ramię podstawki, a chwyt na cięciwie jest bardziej stabilny, co przekłada się na lepsze wyniki.

Zwiększona efektywność: Lepsza wydajność na krótszych dystansach dzięki przesunięciu chwytu na cięciwie ku górze.

Kompatybilność: Wzmocniona wersja RFD współpracuje z częściami zamiennymi do starszych modeli podstawek Zniper.

Dostępna w wersji RH/LH (dla łuczników prawo- i leworęcznych).

Opinie
Napisz opinię